Комп'ютерна конференція

Розмови на навколокомп'ютерну тематику
It is currently 19 Jun 2018, 08:39

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 29 Oct 2004, 09:31 
команда сайту
команда сайту

Батько_Мазох
Зате у мене друг переліз з старенького самсунга (20 здається) на 120 JB, так каже, що комп його почав сильніше гудіти. Та ще й не дуже приємно - як турбіна - ВЧ свистом. І я такої ж думки (у мене був 120 BB). А люди кажуть, що з введенням PB нічого суттєво не змінилося...

Може, у тебе не гуде із-за того, що його не чути на фоні інших кулерів? Бо я провів модифікацію свого компа і зараз вінт у мене (Самсунг 1614N) видає десь 75% шуму від компа загалом. А WD був набагато шумніший. Це вже я по вухам відчуваю.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 29 Oct 2004, 09:35 
серфер
серфер

Друзі, який шум??? Хтось колись мав IBM 120GXP? :gigi:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 29 Oct 2004, 09:36 
VIP Member
VIP Member

Ну про 20 самсунги ми ме говорим, я маю на увазі Сучасні самсунги серії Р80 там де йде 80гб на пластину, і вони якраз зараз являються одними із самих тихих якщо не нейтихішими ЖМД

Profile  

Post subject:
PostPosted: 29 Oct 2004, 15:17 
комп'ютерник
комп'ютерник

Я особисто Samsung дуже не довіряю. Вони вже давно зарекомендували себе виробником хламу. Тому ставлю сумнів вінти нормальні. На рахунок WD, то кажуть що не летять, але взагадати ситуацію коли "правили" 4-20G, а це не так вже й давно, то цілі партії летіли протягом року. Макси SATA вже виправилися але я б неспішився з таким вибором. Собі взяв Seagate. Поки що проблем немаю. А от що до швидкості самтисунгів, то в цьому я дуже сумніваюсь.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 29 Oct 2004, 19:03 
VIP Member
VIP Member

Шо скажете про баракуди?

Profile  

Post subject:
PostPosted: 29 Oct 2004, 19:15 
команда сайту
команда сайту

Rainbow
Я не кажу, що старіші Самсунги були надійними, ба, навіть навпаки. Але зараз вони навчилися робити їх на високому рівні.

RedHead
Гарантія 5 років. Якщо даних не шкода, можна купувати і в будь-якому випадку нехай Сігейтовці мастять голови, як їх відремонтувати. А по темі - найкраща баракуда - АТА IV. Все, що іде далі - іде з набагато меншою надійністю.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 30 Oct 2004, 01:01 
сисадмін
сисадмін

Нарахунок шуму.
Є різниця між 5200 і 7200 обертів! Наприклад в мене системний блок стоїть збоку стола, шуму не відчуваю, кулери дійсно шумлять трохи, 1на проці, 1 на чіпсеті, 1 на відеокарті, 1 на блоці живлення. Інколи прислухаюсь чи шуршить вінчестер чи ні. Якщо ваш блок стоїть під вухом та ще й з відкритою кришкою то дійсно різницю можна помітити між різними моделями. Для мене шум це не критично.
До речі, мій знайомий склав для роботи машину: проц Cyrix без кулера маленький блок живлення, вінт помістив в якісь дивні прокладки :biglaught: . Скажу чесно звуку від такого чуда немає взагалі :wow:

На рахунок гарантії 5 років. Ха-ха. Це смішно. Уявіть, ви принесете через 5 років вінт по гарантії, вони скажуть: в нас такої моделі нема вже 4роки, ось вам 50грн на пиво :gigi:

Старі баракуди непогана штука (не по швидкості), бо вони захищені, до електроніки не доберешся. Знайомий носив з роботи інфу таким вінтом десь рік і вінту нічого, а мій колишній IBM на таке не спромігся: ззаду вінта контакти інтерфейсу повідлітали, прийшлося паяти :frown:

До речі в Вестернах (і лише в них) плата електроніки перевернута іншим боком, це є +.

Таке враження що зараз на наш ринок возять ширпотреб :spy: Скарги є на всіх виробників, практично любої серії :frown:
Якби я зараз купував собі вінчестер я би взяв Хітачі :notme:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 4 Nov 2004, 21:10 
початківець
початківець

Незнаю нелюблю я IBM! :down:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 8 Nov 2004, 16:37 
комп'ютерник
комп'ютерник

Багато з нас багато чого нелюбить. Але свою нелюбов варто обгрунтувати.

Доречі вінти фірми Fujitsu, ще продаються? (Останні їхні серії то було щось страшне.)
Я погодужуся з тим що до нас в основному завозять хлам. І тут починається стара ігра "Угадай мелодию".

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14 Nov 2004, 13:50 
початківець
початківець

Дякую всім за поради. Незнаю правильно зробив чи ні але купив Seagete 7 на 160 гіг. Взяв заради 5 річної гарантії.
Поки що задоволений. Шум незначний. Температура 40-42 без кулера. Робота стабільна.
З повагою Володя

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14 Nov 2004, 18:00 
серфер
серфер

Єдиний правильний вибір! :wing:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 15 Nov 2004, 14:33 
VIP Member
VIP Member

GZero wrote:
Єдиний правильний вибір! :wing:

це купити самсунг і не паритись

Profile  

Post subject: Допоможіть вибрати вінч
PostPosted: 25 Nov 2016, 13:45 
серфер

Це ви про Форетрекс? Цікава забавка, але, як на мене, то дорогувато і примітивно. Там навіть базової карти немає.
Є дешевий варіант: чохол для мобільника з ременем на руці. І туристичний навігатор засунути у той чохол.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours