Комп'ютерна конференція

Розмови на навколокомп'ютерну тематику
It is currently 18 Sep 2018, 16:13

All times are UTC + 2 hours
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Про істинне авторство деяких технологій Nokia
PostPosted: 15 Mar 2004, 15:34 
Offline
комп'ютерник
комп'ютерник

Joined: 26 May 2003, 12:14
Posts: 58
Location: Львів
Доброго дня!

Як Ви, напевно знаєте, Nokіa 5140 вперше у світі реалізує обробку фото матеріалів і має інтерфейс із ситемами біометрії. Перша усуває огріхи зйомки, особливо прикрі на неповторних композиціях, реалізує базовий монтаж. Раніше ці операці  вимагали переносу матеріалу в ноутбук або ПК. Котроль стану в реальному часі оцінять усі, кому часто приходитися відриватися від будинку й у кого є рідні зі слабких здоров'ям . Пари таких апаратів забезпечує мобільний моніторинг здоров'я людини в реальному часі.
Загалом, річ досить корисна. Авторитетні експерти думають, що її вихід на ринок у другому кварталі цього року відкриє новуют сторінку історі  мобільних технологій і зможе помітно збільшити доходи Nokіa.

Думаю, відвідувачам форуму корисно знати, що ці й інші ідеї  входили в пакет пропозицій, що я в лютому минулого року направив в офіс Nokіa. Ніяких відповідей за цей час не було. Про реалізацію своїх ідей довідався з реклами апарата.

Прошу не сприймати ця посада як рекламу Nokіa або незадоволене бурчання. Мені дуже приємно, що ці ідеї знайшли гідне втілення, яке відчутно розширює можливості власників і створює умови підвищення доходів мобіл-салонів. Хоча вони це навряд чи оцінять.

Крім того, у вас буде гарний привід для гордості за роль львів'ян у розвитку мобільних технологій. Можливо, це дозволить мені посісти місце поруч із винахідниками керосинової лампи, воротарської маски та інших винаходів, які уславили наше місто по усьому світові.

З повагою.
Ілля
P.S. Так, так. Тарас Млунко- це лише нік :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16 Mar 2004, 19:59 
Offline
серфер
серфер
User avatar

Joined: 5 Nov 2002, 20:56
Posts: 1160
Location: Львів/Київ, Україна
:spy:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Моя відповідь
PostPosted: 18 Mar 2004, 12:22 
Offline
комп'ютерник
комп'ютерник

Joined: 26 May 2003, 12:14
Posts: 58
Location: Львів
[quote="GZero"]:spy:[/quote]
Розумію, не віриться, аби пересічна людина, яка до того ж не має мабіли (не по грошах) подала ідею, яку реалізувала сама Nokia. Однак це саме так. Півтори тижні тому поставив пост на форум розробників Nokia, де підтвердили, що я до мене ніхто не подавав таких ідей.
Звичайно, сперше їх треба було запатентувати. Однак повноцінний міжнародний патент коштує понад штуку баксів... Сподіватись на щось з українським патентом, що його не визнають більшість розвинених країн, несерьйозно. Nokia може запатентувати подані їй ідеї як свої у одній с цих країн. Просто та нагло.
Перелік новацій, що були винайдені у Львові та здобули світове визнання, взято із наших ЗМІ – передач 12 телеканалу, статей “Високого Замку”. Останній, зокрема, писав про зірку “міжвоєнного” хокею воротаря на прізвище Тигрис, який винайшов маску.

З повагою.
Ілля.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group