Комп'ютерна конференція

Розмови на навколокомп'ютерну тематику
It is currently 18 Sep 2018, 15:38

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 6 Oct 2004, 11:48 
комп'ютерник
комп'ютерник

На рахунок змін я б так не говорив. От на кучмастар неперейду точно. В мене є КС-вский номер але ним користуюсь дуже рідко. Більшість моїх знайомих навіть цього номера не знаю.
А в UMC починаю розчаровуватись. Якщо два роки тому там звязок був на висоті то зараз вже не те. Потихоньку спускаються до рівня КС. До того ж киданули гади: нічого не сказавши, на Sim-Sim Club'i підняли ціну на розмови в нічний час на дзвінки ні інші мобільні оператори до 89 коп! :down:
Скільки на різних форумах читав про український мобільний звя*зок, є купа нарікань як на всіх мобільних операторів. Причому їх очолює як завжди КС. Трохи менше на UMC. Дуже мало на GT (нам він не світить) і зовсім немає нарікань на WellCOM.
Маленький відступ: на WellCOM кричать ті хто ним не користуються (великі ціни мале покриття), хто користується послугами цієї компані задоволені на 100% і немають наміру міняти.
Тож чекаємо коли будуть підключати у Львові.
Якщо вони продовжуватимуть в цьому стилі, тоді це буде нормально.
- відстуність передплачено послуги (як правило це мертвий груз).
- нормальна якість зв*язку;
- відутність ПЗЗ;
Це те що мене приваблює. Єдиний мінус мале покриття. Але, вважаю, що з часом виправляться. :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13 Oct 2004, 11:24 
серфер
серфер

За період користування djuice мав такі телефони: SonyEricsson T230, Nikia 6100, Nokia 6610 (5 штук), Siemens ME45i, Alcatel 525, Siemens A60, Siemens S55 (5 штук), Samsung C100 (4 штуки), Samsung X100 (3 штуки) (це ті що згадав, що мають GPRS). Використовував і автоматичні налаштування і мануальні. Результат - 0 :mad:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13 Oct 2004, 14:21 
VIP Member
VIP Member

GZero wrote:
За період користування djuice мав такі телефони: SonyEricsson T230, Nikia 6100, Nokia 6610 (5 штук), Siemens ME45i, Alcatel 525, Siemens A60, Siemens S55 (5 штук), Samsung C100 (4 штуки), Samsung X100 (3 штуки) (це ті що згадав, що мають GPRS). Використовував і автоматичні налаштування і мануальні. Результат - 0 :mad:

Вуйку погано ви настроюєте :down: , або хз що ще, я свій С60 1 вересня як настроїв так і досі юзаю ГПРС, правда не без труднощів. А от скачати якусь JAVA скачати таки неможу (на діджус), хоча в друга на Х100 чудово качає, та і в мене качає але тільки коли Джинс вставляю :down:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13 Oct 2004, 14:32 
серфер
серфер

Fobos
Синку, я користуюсь мобільним зв'язком близько п'яти років. З GPRS-ом я на "ти": і з юзерського (перекачав силу-силенну і на GPRS і на CSD; і на Kyivstar і на UMC), так і з технічного боку (це, між іншим, моя спеціальність). Ніколи не було ніяких проблем, завжди все перфектно працювало, так що давай без сарказму. Краще точно приведи налаштування, при яких воно 100% працює.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14 Oct 2004, 09:31 
VIP Member
VIP Member

Тим настройкам, що присилає підступний оператор вірити неможна !!! Отже настройки на яких дійсно все працює (правда не кожен раз :tongue: ) :

WAP@GPRS

APN: djuice.com.ua

User name: djuice

Pass: wap

IP: 10.10.10.10

Port: 9201

Start page: http://wapservis.ru/logovo/ :up:

APN: mms.djuice.com.ua

User name: djuice

Pass: mms

MMS Server: http://mms.kyivstar.net :znaj:

IP: 10.10.10.10

Port: 9201

З тими настройками у мене і у моїх друзів, кому я настроював, усе працює.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 2 hours