Комп'ютерна конференція

Розмови на навколокомп'ютерну тематику
It is currently 21 Feb 2018, 20:55

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 
Author Message
 Post subject: Нова aDSL послуга від ВАТ "Укртелеком"
PostPosted: 1 Jun 2004, 16:29 
серфер
серфер

До кінця року Львівська дирекція ВАТ "Укртелеком" має намір переобладнати DSL-обладнання на всіх АТС м. Львова. Нагадаємо, на даний момент Укртелеком використовує DSL-модеми виробництва ВАТ “ІТЕК”Sirius-128, які забезпечують швидкість передачі 115.2 Кб/с в асинхронному режимі. Це обладнання планується замінити aDSL-модемами виробництва ZyXEL з Ethernet-інтерфейсом. Запланована швидкість — 64 Кб/с у синхронному режимі. Вже до кінця червня цього року таке обладнання буде встановлене на кількох АТС Львова, а всі існуючі клієнти xDSL Sirius-128 будуть примусово переведені на нову послугу, ціна якої не зміниться.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 7 Jun 2004, 14:25 
VIP Member
VIP Member

всі існуючі клієнти xDSL Sirius-128 будуть примусово переведені на нову послугу
тобто зменшиться швидкість до 64 Кб/с, ну якшо ціна впаде на половину то буде супер, мабіть тоді візьму замість діалапу :biglaught:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 7 Jun 2004, 19:13 
серфер
серфер

RedHead
Ні, ціна не зміниться.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 7 Jun 2004, 19:16 
VIP Member
VIP Member

GZero
але швидкість впаде :smirk:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 9 Jun 2004, 09:32 
Адміністратор LvivInfo.NET

Мене те що є зараз цілком влаштовує.. я не хочу ніяких змін.. але модеми б здалось кращі поставити..

А що буде з людьми які купили модеми Сіріус-128.......
Не думаю шо вони отак просто викинуть все обладнання з атс і перейдуть на нове.. тим більше ми живемо в Україні в нас процес впровадження може затягтись на роки ((((

Profile  

Post subject:
PostPosted: 19 Jun 2004, 00:49 
VIP Member
VIP Member

"Укртелеком" обіцяє ще й до кінця року всі АТС перевести на 7значну нумерацію і цифрові лінії. Хоча в моєї тьоті дома пари провели ще на початку зими але досі не під’єднали (АТС 35). От і залишається лише сподіватись :smirk:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 19 Jun 2004, 14:13 
VIP Member
VIP Member

Fobos wrote:
"Укртелеком" обіцяє ще й до кінця року всі АТС перевести на 7значну нумерацію і цифрові лінії.
Ага цифрові лінії радянського зразка :down: не хочу такі "цифрові лінії" :mad:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 19 Jun 2004, 22:29 
серфер
серфер

Jelik
Ну, наш ІКМ-* не такий вже і дикий :gigi: Та і жити з ним ще ой як довго, так що звикай.
А до речі, чим саме тобі не подобається наші "цифрові лінії"? Як на мене, якраз міжстанційні з'єднання в нас ще нормальні (якось їх на парах зачіпали), проблема я б сказав саме в ланці АТС-абонент. Ну і самі АТС здалось би змінити, надто вже багато міжканальних завад, особливо 67, 3*.
А семизначні номери - це така ілюзія, яку вам навіює Укртелеком. Номери наші ніфіга не змінились, просто нам дали код міста-"мільйонера" і міняють внутрішній набір (було +380 (322) 878899 а стало +380 (32) 2878899 - знайдіть відмінність :hehehe: ).

Profile  

Post subject:
PostPosted: 20 Jun 2004, 00:48 
VIP Member
VIP Member

На рахунок семизнака ніхто не спорить що ту двійку забирають з коду міста, але ж найголовніше що після добавляння цієї "2" якість зв’язку покращується і з’являються нові види послуг такі наприклад як: тональний набір, переадресація етс.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 20 Jun 2004, 11:34 
серфер
серфер

Fobos
після добавляння цієї "2" якість зв’язку покращується і з’являються нові види послуг такі наприклад як: тональний набір, переадресація
lol

Profile  

Post subject:
PostPosted: 20 Jun 2004, 13:58 
VIP Member
VIP Member

GZero
При переведенні з аналогової лінії на "цифрову", Укртелеком пропонує користувачам безоплатно телефонний апарат. Чому? Тому що обладнання(С-32), яке вони ставлять, має абсолютно інший принцип роботи і НЕ підтримує звичайних телефонних апаратів. Тому підключити паралельний телефон не вдасться, треба купувати в Укртелекомі адаптер :mad: , крім того факс неможливо приймати і інет із звич. модемом також не буде працювати і т.д.
Собі добровільно міняти не буду. Знайомий поміняв собі, дали халявний апарат (ви коли небудь чули щоб в Україні держкомпанія телефони роздавала нахаляву???!!!), паралельно може підключити ще один(!!!) такий же апарат.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 20 Jun 2004, 16:54 
серфер
серфер

Jelik
Є, взагалі-то, таке діло, але ще ні від кого у Львові про це не чув :spy:

Profile  

Post subject:
PostPosted: 21 Jun 2004, 00:49 
VIP Member
VIP Member

Так шанові ми говоримо про різні речі. С32 це є алтернатива на встановлення замість устарілої аналогової АТС на 63,64,65. Її там встановлюють по бажанню абонента, тобто можуть залишити або стару або замінити на галіму нову (С32). А всі інші які перейшли на 7значну нумерацію не відносятся до типу С32. Я небуду вам наводити приклади але повірте після переводу на 7 знаків якість зв’язку значно (!) покращилась.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 21 Jun 2004, 23:31 
VIP Member
VIP Member

GZero
У мого знайомого який поміняв собі, якраз номер починається на 65 :wing:

Знаю випадки, що люди відмовлялись цілим будинком від тих станцій як взнавали всі деталі роботи. Так що будьте обережні.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 26 Feb 2005, 15:10 
серфер

Я тихо офігіваю з таких "інновацій"... Нє, ну 111 з копійками в місяць (-60, якщо свій мопед) -- то не так погано й за 64к, враховуючи безоплатність вечірнього трафіку та те, що телефон вільний. Але жаба дусить за те, що за ті самі гроші мож' було ходити й по 115200 >:-((

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 

All times are UTC + 2 hours